szukaj

2 czerwca 2012

Na sportowo :)

Teraz coś "na czasie" :) W szale zbliżających się Mistrzostw Europy jaki obecnie panuje, powstały dwie lale nawiązujące do tego tematu. Jedna jest zapaloną piłkarką i pewnie żałuje, że nie jest facetem, bo mogłaby wtedy brać bezpośrednio udział w tym wydarzeniu - to Gośka, a druga również lubi ten sport, ale raczej z poziomu trybun - to urocza Majka :)Gośka - roma wysportowana
Gośka to przyszła gwiazda sportu :) Lala uszyta jest z płótna i wypełniona włóknem poliestrowym. Gosia ma dzianinowy strój, na kształt stroju polskiej reprezentacji piłki nożnej. Lala ma ok. 55 cm "wzrostu". Ręce i nogi Gośki można zginać i układać w różne pozy, nie stoi samodzielnie. Lala nie nadaje się dla małych dzieci ze względu na drobne elementy.
Majka - roma kibicka
Majka to wielbicielka spotru, szczególnie piłki nożnej ;) Lala uszyta jest z płótna i wypełniona włóknem poliestrowym. Ma dzianinową tunikę, ekoskórkową kurteczkę i buty. Majka ma ok. 55 cm. Ręce i nogi romy można zginać i układać w różne pozy, lala nie stoi samodzielnie. Majka nie nadaje się dla małych dzieci ze względu na drobne elementy. Roma to super pomysł na prezent dla małego kibica :)
Koleżanki :)
I jeszcze dwie w tym klimacie :)

Kaśka - roma sportsmenka
Kaśka sport ma w genach, to urodzona zdobywczyni pierwszych miejsc... na trybunach ;) 
Lala uszyta jest z płótna i wypełniona włóknem poliestrowym. Jej ubranko uszyte jest z aksamitu i dzianiny. Twarz Kaśki jest ręcznie malowana farbami akrylowymi. Lala ma ok. 55 cm. Ręce i nogi romy można zginać i układać w różne pozy, nie stoi samodzielnie. Lala nie nadaje się dla małych dzieci ze względu na drobne elementy. Milena - roma dopingująca
Milena kibicuje Naszym i najlepszym :)
Lala uszyta jest z płótna i wypełniona włóknem poliestrowym. Jej ubranko uszyte jest z wysokiej jakości tkanin i dzianin. Twarz Mileny jest ręcznie malowana farbami akrylowymi. Lala ma ok. 55 cm. Ręce i nogi romy można zginać i układać w różne pozy, nie stoi samodzielnie. Lala nie nadaje się dla małych dzieci ze względu na drobne elementy. 


Roma to świetny pomysł na prezent dla mniejszego bądź większego kibica ;)1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...