szukaj

20 marca 2012

Wróżki

Sonia - roma delikatna
Sonia jest pełną uroku wróżką-baletnicą. Uszyta jest z płótna i wypełniona włóknem poliestrowym, ubranko dzianinowe uzupełnione tiulową spódniczką. Włosy upięte z wełny czesankowej, ozdobione ręcznie wykonanym turkusowym kwiatem. Skrzydełka ze skaju, odpinane. Twarz ręcznie malowana farbami akrylowymi. Ręce i nogi romy można zginać i układać w różne pozy. Lala nie nadaje się dla małych dzieci ze względu na drobne elementy. 

Zuza - roma optymistka
Zuza jest czarującą, słodką wróżką-baletnicą. Uszyta jest z płótna i wypełniona włóknem poliestrowym, ubranko dzianinowe uzupełnione tiulową spódniczką. Włosy upięte z włóczki. Skrzydełka z ekoskórki, odpinane. Twarz ręcznie malowana farbami akrylowymi. Ręce i nogi romy można zginać i układać w różne pozy. Lala nie nadaje się dla małych dzieci ze względu na drobne elementy. 
Sara - roma świetlista
Sara jest promienną i zwiewną wróżką. Uszyta jest z płótna i wypełniona włóknem poliestrowym, ubranko uszyte z satyny i szyfonu. Włosy upięte z wełny czesankowej. Skrzydełka z ekoskórki. Twarz ręcznie malowana farbami akrylowymi. Ręce i nogi romy można zginać i układać w różne pozy. Lala nie nadaje się dla małych dzieci ze względu na drobne elementy. 1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...